محل تبلیغات شما

کارآموزی در علوم کامپیوتر مهم است.

بسیاری از دانشجویان مقطع کارشناسی علوم کامپیوتر اغلب از فرصت های کارآموزی اجتناب می کنند. این که دلیل آن این است که اداره کردن هر دو مدرسه و کارآموزی بسیار استرس زا است یا آنها قبلاً در یک رشته غیر مرتبط شغلی دارند ، کارفرمایان استعداد با تجربه می خواهند و بهانه نمی خواهند.

کارآموزی به شما کمک می کند تا تجربه عملی را تجربه کنید

من بعنوان یک گرایش علوم کامپیوتر که تقریباً دو سال در شرکتهای مختلف مشغول کارآموزی بوده ام ، از این که بعضی از کارهای دوره من با روند واقعی توسعه نرم افزار بی ارتباط است متعجب شدم. نظریه و دانشگاه قطعاً مهم است. افسوس که همه کاربردهای عملی نرم افزار از نوعی تحقیقات دانشگاهی ناشی می شود. با این حال ، من آموخته ام که مدرسه به تنهایی شما را آماده نمی کند وقتی که زمان رسیدن به اولین شغل خود است. مفاهیمی که در مدرسه می آموزید به عنوان یک ستون فقرات قوی برای موضوعات دیگر مانند Front-end ، Back-end و Mobile توسعه است که شما باید خارج از تحصیلات دانشگاهی توسعه دهید. کارفرمایان عاشق مدارک علوم کامپیوتر هستند ، اما من می خواهم که آنها برای Full Stack و تجربه VCS (Git) به همان اندازه ارزش قائل شوند. دوره های کارآموزی به شما امکان می دهد این مهارت ها را تقویت کنید تا وقتی وارد دنیای واقعی می شوید ، با اطمینان بگویید که می توانید آن برنامه وب جدید را که کارفرمای احتمالی شما نیاز دارد ، بسازید.

کارآموزی نشان می دهد شما جاه طلبی دارید

دستکاری در یک دوره کارآموزی در حالی که در مدرسه خوب پیش می رود کار ساده ای نیست. این کار فداکاری می خواهد و گاهی اوقات می تواند ساعت های طولانی از وقت اضافه کار در نیمه شب را درگیر کار مدرسه کند. اگرچه این یک فداکاری است ، اما من معتقدم که این یک قربانی ارزش دارد. من می خواهم فکر کنم کارفرمایان این جاه طلبی را احساس می کنند. بسیاری از ما می خواهیم به توسعه دهندگان نرم افزار تبدیل شویم زیرا فقط به آن به عنوان یک شغل فکر نمی کنیم بلکه به عنوان یک سبک زندگی فکر می کنیم. ما از کدگذاری لذت می بریم و هیجان را در موانع آن جستجو می کنیم. جدا کردن خود از طریق کارآموزی می تواند به کارفرمای احتمالی شما نشان دهد که شما نه تنها می خواهید در توسعه نرم افزار کار کنید ، بلکه صنعت را واقعاً دوست دارید و مایلید آنچه را که می خواهید برای رقابت پذیری انجام دهید ، انجام دهید.

کارآموزی پیدا نمی کنم چه کاری باید انجام دهم؟

نگاه کردن را متوقف نکنید و اغلب نگاه کنید. در جایی که من زندگی می کنم ، یافتن دوره های کارآموزی در مقایسه با یک مرکز فناوری پر رونق مانند بوستون ، سیاتل یا دره سیلی ، کمی دشوار است. اگر خود را در آن موقعیت قرار دهید ، ممکن است مجبور شوید برای تابستان از حالت خارج از کشور استفاده کنید. من فکر می کنم که این یک ایده شگفت انگیز است و قطعاً ارزش این را دارد که فارغ التحصیلی خود را کمی به تأخیر بیندازید ، اگر این چیزی است که لازم است. من دیده ام که بسیاری از افراد با مدرک C.S فارغ التحصیل می شوند و به دلیل نداشتن دوره کارآموزی در یافتن فرصت ها مشکل دارند.

اگر توانایی مالی آن را ندارید ، انتخابی هم نباشید. اولین کارآموزی من بدون حقوق بود و هرگز از گرفتن آن پشیمان نخواهم شد. دانش و مهارت فراوانی که در آنجا به دست آوردم مرا برای فرصت های عالی آماده می کند. به یاد داشته باشید ، تجربه اغلب اوقات می تواند مهمتر از یک فیش حقوقی باشد.

همچنین ایجاد یک مخزن در Github یا Bitbucket برای اینکه به کارفرمایان احتمالی نشان دهید که در زمینه کارهایی خارج از دانشگاه تجربه دارید ، می تواند بسیار مفید باشد. این گویای نکات فوق است. این نشان می دهد که شما تجربه عملی دارید و بلند پرواز هستید.

نتیجه

تجربه کارآموزی بسیار ارزشمند است. اگرچه مدیریت هر دو مدرسه و کار دشوار است ، اما آنچه در نهایت از آن خارج می شوید ارزش تلاش بیشتر است. با این اوصاف ، برای همه شما آرزوی موفقیت در یافتن فرصت های جدید و مهیج را دارم!

کارآموز کده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها